Peeling węglowy


Kosmetologia i medycyna estetyczna bardzo mocno rozwinęły się w obecnym czasie. Z dumą można obserwować, jakie oferty zabiegów można teraz wykorzystać. Wyrażenie „poprawienie” urody, obecnie nabiera zupełnie nowego sensu.

„Black Doll” – oczyszczanie cery

Jednym z zabiegów, jakie są obecnie oferowane, jest peeling węglowy. Niekiedy można spotkać się ze sformułowaniem Black Doll. Co on dokładnie oznacza? Jest to zabieg, który polega na oczyszczaniu cery. Nie trzeba się go obawiać, ponieważ jest on całkowicie bezbolesny. Tego rodzaju zabieg stosowany jest nie tylko na skórę znajdującą się na twarzy, ale również na szyi.

Co daje taka forma zabiegu? Dzięki niemu ma się odżywioną skórę. Do tego jest ona zregenerowana, a do tego poprawia się jej koloryt skóry. Jest on polecany wszystkim osobom, które mają zmarszczki. Peeling węglowy nie usunie ich kompletnie, ale pomoże je spłycić. Tego rodzaju zabieg kosmetyczny jest polecany. Tym bardziej, że skóra znajdująca się na twarzy i niżej, każdego dnia narażona jest na wiele zanieczyszczeń.

Więcej informacji znajdziesz na: izabelacytrowska.pl