Praca mobilna


Coraz popularniejszym zagadnieniem, ważnym dla pracowników jest work life balance, czyli zachowanie równowagi pomiędzy praca a życiem prywatnym i rodzinnym. Trudno tą równowagę zachować pracując na etat, w określonych godzinach. Gdzie najważniejsze są interesy firmy, która co miesi-ac wypłaca pensje.
Młodzi pracownicy nie liczą już na dożywotnią karierę w jednym zakładzie pracy, szukają nowych możliwości, chcą pracować na własny rachunek, bez przywiązania do konkretnego miejsca i stałych godzin pracy.
Ciekawą propozycja może być wejście w rynek usług bezpośrednich, jedną z propozycji jest ślusarstwo. Zawód ten oznacza dużo więcej niż tylko wymiana zamków Poznań i dorabianie kluczy. Jeśli ktoś jest gotowy do zrobienia kursu na tokarki czy inne obrabiarki metali, może poszerzyć swoją działalność o produkcję rożnych detali, których próżno szukać w sklepach z masówką.
Praca na własny rachunek będzie dawała ogromną satysfakcję, a jej wymiar manualny może mieć wręcz zalety terapeutyczne. Zobaczyć piękne efekty pracy własnych rąk.